Jdi na obsah Jdi na menu
 


Další zápasy: sobota  7. 2. 09    8:00 Exkalibar - Quizard
                                                    10:00 Roztrhtrenky - Exkalibar


Výtažek z oficiálního webu:

Exkalibar – Počátky 1:2 (0:1), T. Pivko – Kopečný 2. Zápas celků ze spodní poloviny tabulky přinesl vyrovnaný futsal plný nepřesností. O výhře týmu z kraje Vysočina rozhodl David Kopečný až v úplném závěru. Zkušený střelec se trefil 45 vteřin před koncem.

Lennyho Křídla – Exkalibar 5:3 (4:2), Kuchař 3, D. Frühauf, Císař – Fryš, Přílepek, T. Pivko. Domácí mužstvo se sešlo k zápasu až přesně včas výkopu, nestačilo se rozcvičit, takže ani nepřekvapilo, když hned v úvodu inkasovalo z rohového kopu – 0:1. Teprve poté se lídr rozkoukal a netrvalo to příliš dlouho, než si vypracoval očekávaný nápor. Během pár chvil vývoj čtyřmi brankami zaslouženě otočil – 4:1. Ve druhé půli Křídla začala hrát profesorsky a málem na tento styl doplatila, bojovníci z Exkalibaru se totiž nevzdali a snížili až na jednogólový rozdíl. Třetí branka hostů byla výstavní, jejím autorem byl brankář Tibor Pivko, jenž se trefil bombou od půlící čáry – 4:3. Nováčkovi tak na nečekanou remízu svítala naděje až do závěrečné vteřiny, kdy ji zhasla trefa Luďka Kuchaře – 5:3.

Exkalibar – Kasalova pila 7:1 (3:1), T. Pivko 2, Mareš 2, Fryš, Friček, M. Urban – Zelinger. Exkalibar nastoupil v kompletním složení, což se na jeho hře pozitivně projevilo. Na celé hrací ploše dominovali, když soupeři nedali možnost ke kombinaci a rozehrávku Kasalovy pily narušovali již v zárodku. O výhře týmu z N. Včelnice, v jehož sestavě na sebe výrazně upozornil kapitán Tibor Pivko, nebylo pochyb od úvodního výkopu.

Exkalibar – Cuba`s 2:5 (0:3), Kučera, Friček – Kratochvíl, Piller, Šťastný, Peschel, Dvořák. Očekávalo se, že Cuba`s budou mít více ze hry, ale určitě se nečekalo, že si v prvním poločase vypracují takovou převahu. Na konci první patnáctiminutovky sice dačické mužstvo vedlo 3:0, ale klidně mohlo vést mnohem více. Také ve druhém poločase se odehrával duel v podobných intencích, pouze s tím rozdílem, že se dvakrát trefil Exkalibar – 2:3. „Kubíci“ ovšem žádnou dramatizaci nedopustili a do rozhodujícího tříbrankového náskoku se rychle vrátili.

Stings J. Hradec – Exkalibar 1:4 (0:1), J. Drábik – Mareš 2, T. Pivko 2. První poločas přinesl oboustranně hodně chyb, z ojedinělé akce Exkalibaru se trefil Tibor Pivko, který tím stanovil poločasový výsledek – 0:1. Po změně stran o nepřesnosti taktéž nebyla nouze, týmy se tak musely spoléhat spíše na štěstí. Více jej měli hráči N. Včelnice, kteří se tak mohli radovat teprve z druhého vítězství v sezóně.

Volfířov, a.s. – Exkalibar 7:4 (4:2), Josef Novák 3, Jahoda 2, Jindra, Ferdan – T. Pivko 2, M. Urban, Mareš. Výhra Volfířova se podle výsledku může zdát jasná, ale tak suverénní určitě nebyla. Exkalibar předvedl znovu hodně odvážnou hru směrem dopředu, ale měl opět problém s koncovkou. Akciovku značně podržel gólman Kamil Novák, který předvedl i tři doslova zázračné zákroky, kdy už hráči Exkalibaru předčasně zvedali radostně ruce nad hlavu. Hattrickem na sebe upozornil i teprve šestnáctiletý dorostenec Josef Novák.

Exkalibar – Inter 2:3 (2:0), Friček, Fryš – Boček, Jon, Vejsada. Novovčelnická sestava čítala celkem 12 jmen, více už se jich do zápisu nevešlo! Početný soubor Exkalibaru první půli ovládl, dal dva góly a vypadalo to, že souboj týmů ze dna zvládne. Jenže se projevila nováčkovská nezkušenost, mladíci se málo soustředili na začátek druhé půle a Petr Boček hned v úvodních vteřinách snížil – 1:2. Chvíli poté udělali futsalisté Exkalibaru chybu v rozehrávce, Karel Melicher přesně přihrál Petru Vejsadovi a bylo srovnáno – 2:2. N. Včelnici ovšem bod nestačil, chtěla všechny, proto útočila; a nakonec nezískala nic. Tři minuty před závěrečným hvizdem poslal Jiří Budín do brejku Rudolfa Jona a společenství Plavsko/Lásenice se mohlo radovat z druhého vítězství ve čtvrtém kole – 2:3.

Exkalibar – Roztrhtrenky 3:4 (2:3), Mareš 2, Peterka – M. Feytl 2, Z. Beneš, Kotil. Roztrhtrenkám chyběl v sestavě zkušený Jiří Havel, možná právě proto se tak dlouho trápily s Exkalibarem. Duel nováčků sice nakonec skončil jejich vítězstvím, ale rozdíl pouze jedné branky příliš neodpovídal průběhu hry.

Sedelská hospoda – Exkalibar 8:0 (4:0), L. Mihula 4, Hačka 2, P. Kodada, Hron. Sedelská hospoda je v úvodu sezóny takříkajíc v laufu, tentokrát to na své kůži poznali hráči N. Včelnice. Ti vůbec nedokázali čelit kanonýrské mašinérii tria Lukáš Mihula – Petr Kodada – Ondřej Hačka.

Exkalibar – Lennyho Křídla 0:5 (0:2), Kuchař 2, Císař, D. Frühauf, Hora. Také druhé vítězství Lennyho Křídel v tomto kole bylo jednoznačné, zápas měl podobný průběh jako proti Počátkám. Novobystřický gólman Jan Urban uhájil dvakrát čisté konto během jednoho dne.

Quizard J. Hradec – Exkalibar 4:3 (2:0), Uxa 2, Novotný, Letfus – Mareš 3. Před sezónou se oba týmy střetly v přípravném zápase, který skončil jasným vítězstvím Exkalibaru, tentokrát však by průběh zcela vyrovnaný. V první půli měl více štěstí Quizard, který se dostal do vedení 2:0, když využil dva přímé kopy. Po změně stran N. Včelnice snížila na rozdíl gólu – 2:1, na třetí branku J. Hradce odpověděl dvěma trefami Tomáš Mareš – 3:3. Na Exkalibaru bylo vidět, že chce zápas vyhrát, proto bezhlavě útočil; a nakonec nezískal ani bod, protože v době největšího tlaku nečekaně inkasoval počtvrté.
 
Počátky – Exkalibar 3:7 (1:3)
, Holý 2, Plášil – Mareš 3, T. Pivko 2, Kučera, Fryš. Počátky se prezentovaly naivním futsalem, když hodně útočily, ale vůbec si nehlídaly zadní vrátka. Mladíci Exkalibaru měli často volnou cestu až k počátecké brance a z rychlých protiútoků nemilosrdně trestali chyby soupeře. Ve vítězném týmu na sebe výrazně upozornila dvojice Tomáš Mareš – Tibor Pivko, která dohromady stála za pěti góly N. Včelnice.